Kimler online
Şu anda 4 konuk çevrimiçi
Counter
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün78
mod_vvisit_counterBu ay2546

PostHeaderIcon Almanya'da Yaşayan Bartınlı'lar Kültür ve Yardımlaşma Derneği

Son Güncelleme ( Pazartesi, 21 Eylül 2015 12:05 )

 

Derneğimizde Bayramlaşma 

Geleneksel haline gelen bayramlaşma izin sezonuna denk gelmesine rağmen büyük ilgi gördü. Bayramlaşmaya;  Dernek Başkanımız  Yaşar Çil, ALBARDER Onursal Başkanı Ahmet Gökgöz, TGRR Başkanı Mustafa Okur, TUDEB Başkanı Bahri Akalın, DİTİB Katernberg Camii eski dernek başkanı Aslan Kaynar, Çaycumalılar Derneği Genel Sekteri Mustafa Tığlı, UETD Ruhr Bölgesi Basın Birim Başkanı Şaban Özbek, ALBARDER dernek yöneticileri ve Bartınlılar katıldı.

GELENEKSEL GECE

Dernek lokalinde yapılan bayramlaşmanın ardından konuşan  başkanı Yaşar Çil, birlik ve beraberlik çağrısı yaparak herkesi derneğe üye olmaya davet etti. Başkan Çil, Ocak ayı içerisinde yapılması planan geleneksel Bartınlılar Gecesi’nin de tüm hazırlıklarının tamamlandığını belirterek, geceye Bartınlı hemşehrilerini davet etti.

Başkan Çil, Bartınlılar Derneği’nin dün olduğu gibi, bugünde güçlü bir şekilde faaliyetleri ile Bartınlıların gönlünde taht kurduğunu ifade ederek, tüm hemşehrilerini derneğe üye olmasını istedi.

BAŞARILI HİZMETLER

Onursal Başkan Ahmet Gökgöz ise Bartınlılar Derneği’nde 10 yıldır başkanlık görevinde bulunduğunu ifade ederek, yeni yönetimin başarılı çalışmalarını desteklediklerini söyledi. Gökgöz, genç ve dinamik kadrosu ile Bartınlılar Derneği’nin faaliyetlerinden memnun olduklarını belirtti.

YÖRESEL TATLILAR

Kadın kollarının hazırladığı birbirinden leziz yöresel tatlılar ile misafirlere ikram edilirken, Türk Çayı eşliğinde de bayram sohbetleri devam etti.

 

 
                        Mustafa Tığlı                                                    

 

Son Güncelleme ( Pazar, 19 Temmuz 2015 13:05 )

 

Not:Bayramın 2.günü (Cumartesi) saat 15:00 den itibaren Dernek Lokalimiz'de bayramlaşma vardır.

 Dostluk ve kardeşliğin pekiştirildiği Bayramlaşma merasiminetüm dostlarımızı bekliyoruz.

Başkan Yaşar Çil

 

Son Güncelleme ( Cuma, 17 Temmuz 2015 17:21 )

 

Son Güncelleme ( Cuma, 01 Mayıs 2015 19:05 )

 

Son Güncelleme ( Cuma, 01 Mayıs 2015 19:02 )

 

<< Başlat < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sayfa 4 > 18

Rastgele Resimler
No images